Що необхідно ломбарду, який хоче залучити нових клієнтів, і утримати постійних?

Що необхідно ломбарду, який хоче залучити нових клієнтів, і утримати постійних?

  • Висококваліфкований персонал;
  • Конкурентні умови кредитування;
  • Постійна наявність грошей в касі для видачі кредитів;
  • Професійна оцінка і умови зберігання заставного майна;
  • Оперативне оформлення документів при видачу позики;
  •  Дружні відносини з клієнтами.

Не варто забувати і про мінімум, який необхідний для постійного припливу клієнтів:

реклама, яка буде розміщена в локації ломбардного відділення (поблизу). – Варто подбати про те, щоб жителі довколишнього до ломбарду району були всебічно поінформовані про його існування, умов кредитування, переваги, акціях, можливих розіграшів і т.д.

Має сенс зробити більш високі ставки виплат, знизити відсоток комісії для кредитів від 10000грн. Це дозволить залучити більшу кількість постійних клієнтів, які беруть Кредити не тільки на особисті потреби, а й на дрібний бізнес.

Варто надрукувати листівки, які можна розкладати в поштові скриньки, розклеїти їх на дошках оголошень біля під’їздів будинків. Головне, щоб вони поширювалися в районі, де розташований ломбард, так як більшість клієнтів не бажають їхати в інші райони міста.

Оформлення фасаду ломбарду також відіграє велику роль. Важливо, щоб проходячи повз ломбарду людям відразу було зрозуміло, що це саме ломбард, і щоб оформлення приваблювало, а не відштовхувало. Ну і звичайно важливо дотримуватися правильного зовнішній вигляд співробітників, створити приємний для відвідувачів інтер’єр, місця для очікування, зручні вітрини і т.д.

І пам’ятайте, що всі вкладені вами кошти в розвиток ломбарду, можуть в мить припинитися з недбалим ставленням ваших співробітників до клієнтів, будьте пильними, уважні і завжди вчасно реагуйте на зауваження клієнтів